آرشیو خبرها

محمد حسین محبیان معاون فرماندار بیجار در جلسه شورای ترافیک شهرستان بیجار، ظهر امروز گفت: بیشترین مشکلات ترافیکی شهر بیجار، مربوط به شهرداری بیجار است، شهرداری باید از ظرفیت های موجود بهترین استفاده را نماید.
28 تير 96
در ادامه سلسله نشست های فرماندار بیجار و فعالان فضای مجازی امروز جلسه ای با موضوع مشکلات ورزش شهرستان با حضور جمعی از روسای هیت های ورزشی در فرمانداری برگزار گردید.(گزارش تصویری)
26 تير 96
فرماندار شهرستان بیجار در جمع دهیاران بخش کرانی این شهرستان با تاکید بر اشرافیت دهیاران بر وظایف خود گفت : شهرستان بیجار دارای 131 دهیاری در سه بخش مرکزی ، چنگ الماس و کرانی است .
19 تير 96
بیزن زندیه فرماندار شهرستان بیجار در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران عنوان داشت با توجه به بارش های فصل تابستان و خشک بودن آب راه ها، آب گرفتگی و سیلاب از جمله حوادثی خواهد بود که کلیه دستگاه های خدمات رسان و ارگان های مربوطه باید اقدامات پیشگرانه را در دستور کار داشته باشند.
19 تير 96
محبیان معاون فرماندار بیجار در جلسه کارگروه ارتقاء اقتصادی، مشارکت های مردمی و تسهیلات با انتقاد از عملکرد برخی بانک ها در پرداخت تسهیلات به مردم به ویزه سرمایه گذاران گفت: ایجاد تولید و اشتغال وظیفه ای همگانی است.
15 تير 96
محمد حسین محبیان معاون فرماندار بیجار در جلسه خدمات سفر با اشاره به اهمیت صنعت توریسم و گردشگری بیان داشت باید زیر ساخت های گردشگری در بیجار فرآهم گردد.
14 تير 96
با حضور محبیان معاون فرماندار بیجار جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری در فرمانداری برگزار شد.
14 تير 96
محبیان معاون فرماندار بیجار در جلسه کمیسیون خرید تضمینی گندم گفت :با راه اندازی سامانه های مدیریت تولید محصولات کشاورزی، در سال جاری، گندم فقط از کشاورزان واقعی خریداری خواهد شد و به این ترتیب دست سودجویان را از چپاول این محصول استراتژیک کوتاه خواهیم نمود.
12 تير 96
با حضور محبیان معاون فرماندار بیجار همایش اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر و صیانت از خانواده در سالن اجتماعات مجنمع فرهنگی امیر نظام گروسی برگزار گردید.
11 تير 96
بیزن زندیه فرماندار شهرستان بیجار در پیامی از حضور مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه این شهرستان در راهپیمایی روز قدس قدردانی کرد
2 تير 96
صفحه 

صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت